Екстракт аронії чорноплідної - це джерело вітамінів Е, А, К, Р, РР, В1, В2, В6, а також провітамін речовин таких як: аскорбінова кислота, пектинові і дубильні речовини, органічні кислоти і глікозид амігдалин, бета-каротин. Варто зазначити, що плоди чорноплідної горобини містять багатющий набір мікроелементів, таких як бор, фтор, йодисті з'єднання, залізо, мідь, марганець, молібден, яблучну кислоту. Аронія значно поліпшить склад крові, очистить організм від шкідливого холестерину, сприяє кровотворенню і попереджає анемію.

Препарат допоможе зміцнити стінки кровоносних судин і зробити їх більш еластичними і менш проникними. Завдяки цьому нормалізується артеріальний тиск і поліпшується робота серця.

Вміщені пектин і дубильні речовини допомагають очистити кишечник від шлаків, токсинів, важких металів. Аронія покращує травлення і знімає спазми гладкої мускулатури живота, діє як м'яке жовчогінний засіб, підвищує захисні функції організму, прискорюючи процес одужання.

Завдяки вмісту цінних речовин в аронії нормалізується артеріальний тиск і поліпшується робота ендокринної системи. Чорноплідна горобина володіє кровотворних і сечогінний ефект, підвищує імунітет, знижує рівень холестерину в крові. Аронию рекомендують вживати при цукровому діабеті, особливо з ураженнями капілярів, при алергії, скарлатині, висипний тиф.

Так як її ягоди багаті йодом, їх рекомендують при захворюваннях щитовидної залози (в терапії базедової хвороби і тиреотоксикозу).

Для кращої перевариваемости їжі потрібно за 5-10 хвилин до їжі прийняти 7-10 крапель екстракту Горобини черноплдной натщесерце. Він збільшить кількість шлункового соку і його кислотність.

Корисні речовини і вітаміни з чорноплідної горобини дуже корисні майбутнім мамам. У невеликих кількостях вона не тільки не викликає ускладнень при вагітності, але і здатна наситити організм необхідними в це період корисними речовинами. Ця ягода здатна запобігти розвитку анемії як у мами, так і у майбутньої дитини. Якщо в період виношування дитини у мами знижений апетит, то його можна збільшити за допомогою регулярного вживання екстракту аронії за пів години до їжі. Ягоди багаті фолієвою кислотою, це з'єднання важливо для розвитку клітин і зростання дитини. Фолієва кислота бере участь в процесі кровотворення, зміцнює нервову систему мами і дитини.