Перші ознаки нездужання

Якщо Ви відчули нездужання, з'явилися перші симптоми ГРВІ, ГРЗ (підвищилася температура, турбують біль і першіння в горлі, мають місце закладеність носа, ломота, слабкість) необхідно використовувати протизапальну продукцію ТМ «НОВЕ ЖИТТЯ», тільки в подвійній дозі.

Що приймати при ГРВІ або ГРЗ?

Екстракти рекомендовано приймати всередину: капати під язик або приймати з водою кожні 2 години протягом 3-5 днів, потім - 2-3 рази на день. Екстрактами можна змащувати слизові носа (ефективні екстракти Кропиви, шавлії, календули, еліксир Стопаллергін особливо на початку застуди: при закладеності носа або коли з носа буквально капає «водичка») або закопувати в розведенні 1: 1 або 1: 2.

Полоскати горло екстрактами або Бальзамом для ополіскування ротової порожнини в розведенні 20 крапель на півсклянки теплої водички.

Обробка носової порожнини при нежиті

Бальзам для носа - дуже ефективний засіб при нежиті, коли виділення мають слизовий або гнійно-слизовий характер, особливо при гаймориті. Рекомендую розводити Бальзам для носа Стомафлором або вводити в ніс і горло Спрей для горла - виходить дуже ефективний засіб для лікування запалень глотки, пазух носа і для лікування нежиті.

Дуже важливо правильно використовувати Бальзам - голову треба покласти на бік і в нижню ніздрю впорснути засіб, притиснути ніздрю серветкою кілька секунд, повернути голову на іншу сторону і впорснути в нижню ніздрю. Ефективно (але трохи пече перші секунди) впорскувати Спрей для горла в ніс. Діткам - можна змащувати слизові Спреєм для горла.

Загальні рекомендації для тіла

Також можна розтирати шкіру перенісся, над пазухами носа, задню поверхню гомілки, п'яти - Маззю універсальної «НОВЕ ЖИТТЯ» або Кремом «розігрівати» або «Фіто-анальгетиком», при нормальній температурі тіла.

Гель-39 закладаємо в ніс при гнійному нежиті, розсмоктуються його (по краплі) при ангінах, фарингітах.

Що робити при загостренні простудних захворювань

при загостреннях

Отже, в гострий період рекомендується:

  1. Апітон-фіто по 2 табл. 6 раз в день (можна замінити на Гастрофлор, Бронхофлор, ФЗ для легких, Еліксир для легких), дітям по 1 табл. 3-4 рази.
  2. Тибетська Формула (можна замінити на Гриби, Іммунофлор, ФЗ для імунітету, Еліксир для імунітету), дітям - три останніх препарату.
  3. Протизапальні екстракти: Шавлія + Кропива + Календула по 7 крапель 6 разів на день.
  4. Для зменшення симптомів інтоксикації - Бетулін, Лопух по 7 крапель 6 разів на день.
  5. Зовнішньо - Бальзам для носа, Спрей для горла, Стомафлор, розсмоктувати Гель 39 по крапельці, але часто.

Через 10 днів переходимо на профілактичні дози по 1 таблетці 2-3 рази на день або 7 крапель 2-3 рази на день протягом місяця.