Подбайте про своє диханні за допомогою освіжувача для порожнини рота на основі рослинних екстрактів. Продукт володіє освіжаючим властивістю і приємним м'ятним смаком, дає можливість швидко позбутися від неприємного запаху і зробити подих свіжим.

До складу входять виключно безпечні для здоров'я компоненти, що дозволяє використовувати освіжувач для чутливих зубів і ясен. Кожній людині, коли він вирушає на ділову зустріч, романтичне побачення або просто в гості до друзів хочеться мати свіже, приємне дихання.

Неприємний запах з рота - проблема, з якою періодично стикаються всі. Усунути її вам допоможе бальзам освіжувач для порожнини рота. Це сучасний засіб по догляду за порожниною рота, яке ефективно освіжає подих, має чудовий, бадьорить запахом і забезпечує приємний охолоджуючий ефект. Його головними перевагами є моментальний ефект і натуральний склад.

Біологічно активні компоненти рослинних екстрактів і ефірних масел не тільки ефективно усуває післясмак і неприємний запах з рота після прийому їжі і куріння, але і дбайливо доглядають за порожниною рота. Вони підтримують бар'єрні функції епітелію ротової порожнини, сприяють зміцненню емалі, перешкоджають розвитку карієсу, усувають запалення і кровоточивість ясен.

Яблучна кислота стимулює природну секрецію слини і збільшує ступінь зволоженості ротової порожнини і при цьому не пошкоджує емаль.

Бальзам освіжувач для порожнини рота компактний і зручний у використанні. Його можна використовувати при необхідності в будь-який час і в будь-якому місці. З ним ваш подих під надійним захистом в самих непередбачених ситуаціях!