Недостатня кількість, якого - або вітаміну протягом тривалого часу називається авітамінозом. Неправильне харчування або незбалансована дієта часто призводить до такого захворювання. Найчастіше це відбувається в зимовий період, коли гостро відчутний брак свіжих овочів і фруктів.

Добова норма споживання корисних мікро- макроелементів становить 1,5 - 2 кг овочів, ягід і фруктів, і непросто дотримуватися цих рекомендацій. Кожна людина може сам організувати правильне харчування з метою максимального отримання необхідних для організму мікроелементів.

У наш час існує маса способів, якими можна результативно лікувати авітаміноз. Наприклад, такі препарати як: Апітон фіто з хвоєю , Іммунофлор і Вітафлор надають раціону харчування лікувально-профілактичні властивості, завдяки вмісту активних інгредієнтів рослинного походження.

Вітаміновмісні протизапальні фітопрепарати:

Апітон фіто з хвоєю складається з квіткового пилку та екстракту кори осики. Благотворно впливає на організм при перевтомі, після важких захворювань, стресів.

Вітафлор - комплекс вітамінів і мінералів у складі якого премікс: Е, В1, В2, В3, В5, В6, В12, В9, біотин (вітамін Н), мінеральний премікс: цинк, мідь, йод, залізо, марганець, селен. Розроблено для поповнення вітамінних і мінеральних ресурсів організму.

Іммунофлор - фітопрепарат для зміцнення імунітету в складі якого: екстракти котячого кігтя, граната і кордицепса. Розроблено для корекції імунітету, підвищення захисних сил організму. Завдяки цінному складу фітопрепарат має антиоксидантні, гепатопротекторні, вітамінізує властивостями.