Бізнес-можливість з New Life

Партнерська програма з Новим Життям - Бізнес можливість

Хочете приєднається до нашої команди? Ласкаво просимо :) В цьому є вигода, і для Вас, і для нас, коли ви зареєструєтесь!

Як же зареєструватися?

Варіантів два як це зробити:

Варіант перший. Реєструєтеся самі на сайті компанії NEW LIFE, платити при цьому нічого не треба, треба уважно заповнити свої реквізити, так як деякі, на даний момент, змінити не можна.

Процес реєстрації , більш ніж докладно розписаний.

Після реєстрації можете здійснювати покупки, отримувати кешбек від них, а при бажанні і розвивати свій власний бізнес. Вибираєте, при цьому, собі склад або магазин, з якого ви будете забирати продукцію.

Якщо зробите особисті покупки на 1000 грн за календарний місяць, зможете брати участь в Лідерської програмі.

Другий варіант. Якщо виникли труднощі з реєстрацією, можемо Вас зареєструвати ми, від Вас будуть потрібні мінімальні контактні дані.

Ми реєструємо вас, як учасника нашої команди, це теж безоплатна процедура. Ми не вимагаємо щомісячних покупок, купуєте те, що Вам реально потрібно і коли вам це потрібно.

Склад можете вибрати наш, він знаходиться в чотирьох хвилинах ходьби від м. Золоті Ворота, в г. Киев, по вул. Ярославів Вал 9, третій поверх, оф. 9. Ми завжди раді вас бачити. Якщо необхідна консультація з того чи іншого товару, ми її вам звичайно ж надамо.

Чим відрізняються варіанти? По суті нічим, другий варіант скоріше для тих, у кого немає можливості зайти в інтернет і зареєструватися самому.

Єдине прохання, це звернути увагу нашого консультанта, що ви хочете зареєструватися.

Кешбек 20% ЗА УЧАСТЮ В ПАРТНЕРСЬКІЙ ПРОГРАМІ

Про кешбек ми вже писали , але не можемо не згадати ще раз, на ньому заснована вся Бізнес Можливість.

Ви отримуєте кешбек 10% від суми покупок тих, кого ви зареєстрували вже в свою особисту структуру.

Структура нагадує собою дерево, ви стовп дерева.

Тих кого ви запрошуєте і вони реєструються, вибираючи спонсором Вас - це скелетні основні гілки дерева (або як називає їх компанія NEW LIFE - перша лінія), тих, кого реєструє вже ваша перша лінія - це відгалуження на скелетних гілках, вони не тонше і не товщі, просто відгалуження :) для вас вони вже друга лінія.

Так ось, другі 10% кешбек Ви отримуєте саме зі своєю першою лінії, з їх ОСОБИСТИХ покупок. Друга, третя і т.д. лінія враховуються також, але по іншому. Хочете зрозуміти як? Скачайте маркетинг план компанії NEW LIFE. У ньому досить докладно все описано, хто і скільки відсотків отримає 7-го числа кожного місяця. І що для цього треба.

Кешбек 10% з Ваших особистих покупок + кешбек 10% з особистих покупок вашої першої лінії = 20% зворотних бонусів, які зараховуються Вам 7-го числа кожного місяця.

Детальніше про кешбек і що він дає можете прочитати тут .

Отже, що ж ви маєте в будь-якому випадку, якщо зовсім нічого не робити, а тільки зареєструватися? Кешбек 10% завжди ваш, 7-го числа кожного місяця. Треба тільки зробити покупку в минулому місяці, звичайно ж. Хочете більше, це вже бізнес ... :)


x

Продовжуючи використовувати сайт diolife.com.ua Вы погоджуєтесь на використання файлів cookie. Детальніше...