Доставка товарів

Доставка товарів по Києву

Інтернет-магазин може виконати доставку по м Київ будь-якого товару, для цього ми користуємося послугами компанії Нова Пошта, доставка на будь-який київський склад або до Ваших дверей (трохи дорожче, відповідно до тарифів перевізника).

Це зручно, не прив'язує до часу доставки, ви можете прийти за товаром, в будь-який зручний для вас час, точки видачі товарів є в кожному районі Києва, і з кожним днем їх стає все більше.

Доставка по Україні

Ми здійснюємо доставку по Україні за допомогою транспортних служб доставки, інформація про яких викладена нижче. Це найбезпечніший і швидкий спосіб доставки для Вас.

Доставка по Україні компанією "Нова Пошта"

Можлива доставка замовлення в такі міста України:
Вінниця, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Кіровоград, Комсомольськ, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Суми , Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Час прибуття замовлення вказується в СМС яку відправляє сервіс компанії перевізника (як правило від 1 до 4 робочих днів.). Доставлений вантаж зберігається в офісі компанії в місці прибуття, одержувач може забрати його в будь-який зручний час.

Після відправки замовлення наш менеджер повідомить Вам номер багажної декларації та дату прибуття замовлення у ваше місто.

У разі неотримання багажу в пункті призначення багаж зберігається у перевізника. За кожен день зберігання (5 діб зберігання безкоштовно) оплачується сума, яка складає 20% від декларованої вартості вантажу.

Послуги компанії "Нова Пошта" з доставки замовлення Ви оплачуєте на місці, при його отриманні.
Компанія "Нова Пошта" пропонує наступні варіанти доставки:

Склад - Склад;
Склад - Двері;
Двері - Склад;
Двері - Двері.

Розрахувати вартість доставки в залежності від варіанту доставки можна на офіційному сайті компанії "Нова Пошта".

У разі питань, побажань і претензій звертайтеся до нас:

З питань доставки телефонуйте: (044) 593-93-64, (063) 139-31-58, (097) 184-39-86, (050) 580-89-68 (Viber, Whatsapp).

Електронна пошта: [email protected]

Skype: argo-dio


x

Продовжуючи використовувати сайт diolife.com.ua Вы погоджуєтесь на використання файлів cookie. Детальніше...