Про магазин

Наша компанія

Компанія "ІЦ Нове Життя - Діолайф" успішно працює на ринку України c 2017 року. Ми є представниками компаній "Нове Життя" Україна, а також "Арго" Росія.

Товари цих компаній зарекомендували свою якість і результат їх застосування залишається незмінною вже не один десяток років. Ми завжди намагаємося запропонувати нашим покупцям, то, що дасть їм результат і гроші не будуть витрачені даремно.

Якщо з якихось причин, Вам не підійде товар куплений в нашому інтернет-магазині, Ви можете його повернути нам, а ми повернемо Вам гроші за нього (при цьому повинна бути збережена його упаковку і товарний вигляд).

Ми також можемо провести діагностику Вашого організму, знайти причину Вашого нездужання і прописати Вам курс лікування. Або порекомендувати товари інших виробників, якщо необхідного товару не виявиться в нашому списку номенклатури.

Ніщо і ніхто не розповість краще про якість препаратів і результати їх застосування, як ті люди, які вже брали і отримали користь. Відгуки про наш магазин ви можете знайти на головній сторінці сайту. Також покупці, яким сподобалися наші препарати, залишили про них відгуки на сторінках самих препаратів.

Наша команда

Команда компанії "ІЦ Нове Життя - Діолайф" не велика, але перевірена часом і загартована труднощами реалій нашої улюбленої країни.

Ми завжди йдемо на зустріч нашим покупцям, і не рідко наші покупці стають нашими друзями. Ми готові допомогти Вам впоратися з вашими проблемами здоров'я, щоб здорових і щасливих людей було більше поруч з нами.

Перша людина з яким Ви зустрінетеся віч-на-віч зайшовши в наш Київський офіс - це Олександра.

Основний її завданням є проведення діагностики організму і консультування з питань здоров'я. Вона також відповідає на ваші дзвінки і оформляє замовлення.

Керівник інтернет-магазину "ІЦ Нове Життя - Діолайф" - Діордійчук Лариса Петрівна, за фахом нутриціолог.

Нутрициология - розділ гігієни харчування, який займається вивченням їжі, харчування, продуктів харчування, харчових речовин та інших компонентів в складі продуктів, їх дія і взаємодія, їх споживання, засвоєння, витрачання та виведення з організму, їх роль в підтримці здоров'я або в розвитку хвороб .

Проводить діагностики вже більше 10 років. Професіоналізм, відповідальність, добропорядність, любов до ближнього і робота на результат - якості, які цінують і люблять ті, хто з нею знайомий.

Адреса та графік роботи

Наш інтернет-магазин працює цілодобово. Ми приймаємо заявки 24 години на добу 7 днів на тиждень!

Якщо ви живете в Києві і захочете самостійно забрати товар, який Вас, приходьте до нас в офіс за адресою:

  • м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, оф. 9 3-й поверх.

Графік роботи нашого офісу в г. Киев:

  • Понеділок - п'ятниця: з 10.00 до 19.00
  • Субота: 11.00 - 16.00
  • Восскресенье: вихідний.

Контактні дані

Телефони, за якими ви можете з нами зв'язатися:

  • Міський: (044) 593-93-64
  • Lifecell: (063) 139-31-58
  • Київстар: (097) 184-39-86
  • Vodafon (МТС): (050) 580-89-68

Електронна пошта: [email protected]

Наші сторінки в соціальних мережах:

Facebook: https://fb.me/diolife.com.ua

twitter: https://twitter.com/diolifecomua

Pinterest: https://www.pinterest.com/diolifecomua

Skype: argo-dio

Якщо у Вас ще залишилися питання, сміливо задавайте їх нам і ми постараємося Вам допомогти.

З любов'ю ваш інтернет-магазин "ІЦ Нове Життя - Діолайф".


x

Продовжуючи використовувати сайт diolife.com.ua Вы погоджуєтесь на використання файлів cookie. Детальніше...