Сертифікати якості Нове Життя

З радістю повідомляємо Вам, що три виробничих підприємства:

ТОВ «НОВЕ ЖИТТЯ - БАД»

ТОВ «НОВЕ ЖИТТЯ - ЕЛІКСИР»

ТОВ «НОВЕ ЖИТТЯ - КОСМЕТІК»

ОТРИМАЛИ МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ ISO 9001.

Про стандарт ISO 9001

СтандартISO 9001 - це один з різновидів міжнародних стандартів якості, який відповідає за сукупність вимог, що пред'являються до системи управління будь-яких підприємств незалежно від їх масштабу і роду діяльності. ISO перекладається як International Organization for Standardization - Міжнародна організація по стандартизації.

У всьому світі близько 200 країн вже присусідилися до цих нормативів, так що це дозволяє уникати неточностей або розбіжність в законодавстві кожної країни. ISO 9001 отримує подвійне значення - міжнародне та національне.

Сертифікат ISO 9001 дає зрозуміти вашим соратникам і конкурентам, що підприємство працює злагоджено як годинниковий механізм і готово вийти на новий рівень роботи. Цей документ спрямований не на конкретний продукт, а на усі товари і послуги в загальному. Завдяки тому, що він закріплює загальні поняття і вимоги, можливо його неодноразове використання в різних питаннях.

Прийняттям та впровадженням Стандарту ISO 9001 займаються спеціальні органи, які не залежать ні від держави, ні від інших приватних фірм. Це гарантує чистоту і прозорість всього процесу.

Оскільки останнім часом Україна націлена на євро інтеграцію і вибрала цей шлях розвитку, то прийняття та приєднання компанії «НОВЕ ЖИТТЯ» до ISO 9001 може гарантувати нам успіх в цій справі. Це також дає нашій компанії можливість продемонструвати готовність до змін і зарекомендувати себе як надійного ділового партнера.

Тепер можна розглянути які ж переваги з'явилися у компанії «НОВЕ ЖИТТЯ», що отримала сертифікат ISO 9001:

- можливість зростання потенціалу на світовій арені

- поліпшення продуктивності та якості продукції

- додаткова відповідальність працівників

- співпраця не тільки з національними партнерами, але і з міжнародними фірмами

- підвищення конкурентоспроможності

- зменшення кількості витрат на підприємстві

- є стимулом для подальшого розвитку

- збільшує коло споживачів

- отримання нових вигідних пропозицій.

Кабінет міністрів України своєю Постановою Про затвердження Державної стратегії визначив:

Основним пріоритетом у розвитку промисловості є підвищення конкурентоспроможності продукції, посилення інноваційної спрямованості шляхом впровадження систем управління якістю. Система управління якістю (стандарт ISO серії 9001) є найкращим загальновизнаним у світі механізмом, який забезпечує якість продукції на всіх етапах її виробничого (життєвого) циклу і сприяє підвищенню результативності роботи підприємств.

Сертифікат на продукцію компанії Нове Життя БАДСертифікат на продукцію компанії Нове Життя КосметіксСертифікат на продукцію компанії Нове Життя Еліксири


x

Продовжуючи використовувати сайт diolife.com.ua Вы погоджуєтесь на використання файлів cookie. Детальніше...